!-- Google Tag Manager --> Parkingi i podjazdy Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Brukarstwo
  • Parkingi i podjazdy

Parkingi i podjazdy

Podjazd otoczony zielenią

Wykonanie zielonego podjazdu to ciekawe rozwiązanie, które może zagościć przed Państwa domem. Nasza Firma specjalizuje się w aranżacji podjazdu, który zamiast być standardowym i wykonanym z samego betonu, może wyróżniać się obecnością zieleni. Uatrakcyjnimy Państwa podjazd. Nasza roślinność, z pewnością sprawi, że powrót do domu będzie dużo bardziej przyjemnym doznaniem. Bo czy nie chętnie wracałoby się w miejsce, obfitujące w żywa i piękną florę?

Posadzenie roślin na podjeździe pozwala uzyskać atrakcyjny i przyciągający wzrok efekt. Obecność zieleni wygląda malowniczo i idealnie dopasowuje się do reszty zabudowania. Nasza Firma posiada bogate doświadczenie przy podobnych pracach. Zrealizujemy ciekawe wizualnie i funkcjonalne otoczenie podjazdu, dopasowane do charakteru Państwa domu. Warto zaufać naszym pracownikom, którzy posiadają doświadczenie przy zakładaniu zieleni. Jesteśmy też grupą osób o zmysłach estetycznych, możemy zapewnić, że sprawimy iż Państwa otoczenie zostanie całkowicie odmienione.

Podjazdy 1
Podjazdy 2
Podjazdy 3
Podjazdy 4
Podjazdy 5
Podjazdy 6
Podjazdy 7
Podjazdy 8

Kompozycje roślinne wokół parkingu

Parkingi to miejsca, których z każdym dniem przybywa w przestrzeni zurbanizowanej. Rosnące potrzeby oraz wymagania kierowców sprzyjają ich powstawaniu. Rola roślin jest w tym procesie nieoceniona. Dzięki nim nie tylko podnoszą się walory estetyczne, przede wszystkim niwelowane są zanieczyszczenia. Chyba każdy zgodzi się w kwestii, która mówi że rozległe betonowe, puste place parkingowe, są dla nas odpychające.

Obecność roślin działa na nas pozytywnie, nawet kiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy. Występowanie roślinności burzy monotonię panującą na pustych, betonowych placach. Szczególnie zbawienna okazuje się rola roślin w upalne dni. Pozwalają zaparkować w cieniu, łagodzą klimat i nawilżają powietrze, którym łatwiej się oddycha. Nasza firma chętnie zaprojektuje i wykona dla Klientów idealne rozwiązanie aranżacji zieleni na parkingach.