!-- Google Tag Manager --> Ogrody nowoczesne Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Ogrody nowoczesne

Ogrody nowoczesne

Przydomowy ogród może już teraz stać się nowoczesnym

W ofercie naszej Firmy mogą Państwo znaleźć usługę, polegającą na przygotowaniu projektu oraz wykonania ogrodu w stylu nowoczesnym. Jest to rozwiązanie nowatorskie, zrywa ono z tradycyjnie pojmowanym projektem i aranżacją ogrodu. Jednocześnie warto wspomnieć, że ogrody nowoczesne stają się coraz bardziej popularne. Jeżeli chcecie Państwo zerwać z klasyką i otworzyć się na nowe formy, kształty i doznania to najlepszym pomysłem jest zlecić naszej Firmie wykonanie takiego przedsięwzięcia.

Nowoczesny ogród i jego wyróżniki

Ale w tym miejscu należy przybliżyć Państwu nieco informacji o tym jak nasza Firma realizuje projekty ogrodów nowoczesnych. Przede wszystkim staramy się stawiać na rośliny, których nie sposób znaleźć w pierwszym lepszym ogródku. Są to gatunki pochodzące z odległych krajów, które sprowadzamy na zamówienie. Z racji tego, że następuje postępujące ocieplenie klimatu ich warunki bytowania stają się dużo bardziej możliwe, niż jeszcze kilka lat temu. Kolejną możliwością „unowocześnienia” naszego ogrodu jest instalacja specjalistycznego oświetlenia. Firma Iwańczyk proponuje niezwykle korzystne rozwiązanie jakim są energooszczędne lampy LED. Ich światło zapewni odpowiedni nastrój i atmosferę w ogrodzie, jednocześnie rozpraszając panujące ciemności.

Ogrody 1
Ogrody 2
Ogrody 3
Ogrody 4
Ogrody 5
Ogrody 6
Ogrody 7
Ogrody 8

Atrakcyjne formy w Państwa ogrodzie

Ogród nowoczesny to postawienie na minimalizm w formie i treści. Jeszcze popularne niedawno obsadzanie rabatek kolorowym, różnorodnym kwieciem zdecydowanie odchodzi do lamusa. Teraz na prowadzenie wychodzą pojedyncze, indywidualne kompozycje kwiatowe. Nasza Firma stawia no nowoczesne trendy w architekturze i sztuce. Jeżeli obiekt, który sąsiaduje z ogrodem, został wybudowany w stylu bardziej nowoczesnym, jeżeli wyróżnia się śmiałymi i odważanymi zdobieniami lub po prostu jest awangardowy, to błędem jest wykonanie ogrodu w sposób tradycyjny. Pewne rzeczy po prostu do siebie nie pasują. Jeżeli nie wiecie Państwo jak sobie z tym faktem poradzić, nasza Firma Iwańczyk przychodzi z pomocą.
Kilka szczegółów, o których należy pamiętać planując ogród nowoczesny

  • przygotowujemy projekt na planie geometrycznym
  • stosujemy się do zasady minimalizmu i prostoty.
  • rośliny, które można formować, przycinamy w atrakcyjny sposób
  • wykorzystujemy gatunki iglaste i zimozielone
  • wzorujemy się na sztuce dalekiego wschodu lub Skandynawii
  • instalujemy oświetlenie, aby urozmaicić ogród

W naszej ekipie pracują profesjonaliści, którzy maja na swoim koncie szereg różnorodnych realizacji. Posiadamy branżowe kwalifikacje i dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i urządzeniami, które w znacznym stopniu ułatwiają naszą pracę. Dzięki temu, jesteśmy w stanie powierzone nam zadanie wykonać w możliwie krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty.