!-- Google Tag Manager --> Zieleń w przestrzeni publicznej Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Zieleń w przestrzeni publicznej

Zieleń w przestrzeni publicznej

Aranżowanie przestrzeni zielonej

Zieleń jest niezbędnym elementem otoczenia, która podnosi walory estetyczne każdego miejsca. Tym bardziej jeśli przestrzeń jest odpowiednio zaaranżowana z właściwie dobraną roślinnością. Planując założenia usiłujemy zatrzeć granicę między budynkami i sąsiadującą z nimi zielenią. Taki sposób gospodarowania przestrzeni wpływa na harmonijną całość. Nasza oferta obejmuje projektowanie zieleni:

  • na osiedlach mieszkaniowych
  • przy budynkach biurowych
  • przy budynkach przemysłowych
  • przy budynkach użyteczności publicznej

Roślinność wokół bloków jest także czymś w rodzaju filtru powietrza, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy. Warto pamiętać, że ładnie zagospodarowana przestrzeń zielona, to wizytówka, przez pryzmat której inni wyrabiają sobie o nas opinię. Warto zadbać o otoczenie i skorzystać z usług profesjonalistów.Ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli budynków i osób zarządzających.

Zielen Miejska 1
Zielen Miejska 2
Zielen Miejska 3
Zielen Miejska 4

Profesjonalny zespół architektów i ogrodników

Nasza firma powstała z pasji do ogrodnictwa, dlatego do każdego zadania podchodzimy z szeregiem kreatywnych pomysłów i zaangażowaniem. Dążymy do tego, aby proponowane przez nas rozwiązania korelowały z całym otoczeniem, w pewien sposób nawiązywały do niego, stając się uzupełnieniem brył budynków, pełniąc funkcje dekoracyjne i praktyczne. Opracowując projekty przywiązujemy wagę do tego, aby przedsięwzięcie mogło być zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz były korzystne z punktu widzenia inwestora.

Naszą firmę tworzy grupa wykwalifikowanych osób. W swoich szeregach mamy architektów krajobrazu, którzy nie tylko znają zagadnienia z zakresu ogrodnictwa, ale także sprawnie poruszają się w tematach bardziej technicznych. W związku z tym nie ograniczamy się wyłącznie do nasadzeń drzew i innej roślinności, ale także kładzeniem nawierzchni czyli np. tworzeniem ścieżek i podjazdów, stawianiem murków i dekoracyjnych gabionów, wyposażaniem terenów w elementy małej architektury. Wszystkie nasze projekty są starannie przemyślane, aby dobrze się wkomponowały w otaczającą przestrzeń.

Do skorzystania z oferty zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe, właścicieli budynków, firmy i instytucje. Zapewniamy dogodne warunki współpracy. Aby w maksymalnym stopniu zaspokoić oczekiwania Klientów, prowadzimy rozmowy wstępne i dokonujemy precyzyjnych ustaleń. Działamy na terenie Szczecina i okolic.