!-- Google Tag Manager --> Roboty koszące - sprzedaż Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Roboty koszące - sprzedaż

Sprzedaż i montaż robotów koszących

Automatyczne roboty koszące trawniki

Posiadanie ogrodu, to przyjemność, ale także obowiązki. Czar pryska, kiedy konieczne staje się skoszenie trawnika, bez względu na jego powierzchnie. Duże tereny wymagają sporego nakładu czasu i wysiłku, te mniejsze z kolei dużej precyzji i często konieczności manewrowania pomiędzy elementami wyposażenia ogrodu. Tak źle i tak niedobrze ;) Ale i na to jest rada. Firma Iwańczyk - Usługi Ogrodnicze zajmuje się sprzedażą i montażem automatycznych robotów koszących firmy Husqvarna. Zapewniamy doradztwo przy zakupie odpowiedniego modelu  robota koszącego do danej powierzchni trawnika.

Automower 105
Automower 310
Automower 315
Automower 420
Automower 430x
Automower 450x
Automower Husqvarna
Automower Husqvarna2

W naszej ofercie znajdują się następujące modele Husqvarna Automower®:

  • Automower 105
  • Automower 310
  • Automower 315
  • Automower 420
  • Automower 430X
  • Automower 450X

Zalety automatycznych robotów koszących

Kosiarka elektryczna Husqvarna Automower® posiada szereg zalet, które wpływają na jej funkcjonalność. To co istotne koszenie może odbywać się bez nadzoru, w dowolnych warunkach pogodowych - nawet podczas deszczu. Nie jest utrudnieniem nierówność terenu i przeszkody, w sytuacji gdy na takowe natrafi, po prostu zmieni kierunek jazdy. Dzięki pełnej automatyce, w momencie kiedy akumulator jest na wyczerpaniu, kieruje się do stacji ładującej, by po zasileniu, kontynuować koszenie. Maszyna pracuje cicho, nie jest więc kłopotliwa dla użytkowników, ani sąsiadów. W sytuacji wywrotki, dzięki systemowi zabezpieczającemu część kosząca zostaje automatycznie zatrzymana. Twórcy pomyśleli o wszystkich istotnych aspektach.

Sam zakup to nie wszystko, trzeba jeszcze zadbać o odpowiedni montaż kosiarki automatycznej. Pierwszym krokiem jest instalacja w odpowiednim miejscu stacji ładującej, do której może podjechać robot koszący, aby zasilić akumulator. Kolejnym zadaniem jest ułożenie przewodu ograniczającego, który ma za zadanie wyodrębnić obszar pracy dla kosiarki - ważne aby trzymać się pewnych wytycznych. Kosiarki posiadają panel kontrolny, gdzie można ustawić istotne parametry, jak np. wysokość koszenia, czy godziny pracy oraz zabezpieczenia.

Dzięki aplikacjom, możliwe jest sterowanie kosiarką z dowolnego miejsca, także spoza domu. Dzięki niej zostaje się poinformowanym, także w przypadku, wystąpienia jakiegokolwiek problemu. Zapraszamy do kontaktu z firmą Iwańczyk - Usługi Ogrodnicze, doradzimy wybór najlepszego modelu, którego praca i funkcje będą dopasowane do potrzeb poszczególnych Klientów. Zajmujemy się także profesjonalnym montażem kosiarek Husqvarna Automower®.