!-- Google Tag Manager --> Ogrody przydomowe i rezydencjonalne Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Ogrody przydomowe i rezydencjonalne

Ogrody przydomowe i rezydencjonalne

Przydomowe ogrody w Szczecinie


Firma „Iwańczyk- usługi ogrodnicze” ma w swojej ofercie usługi projektowania i zakładania od podstaw ogrodów przydomowych i rezydencjonalnych. Aby efekt był zadawalający niezbędna jest stosowna wiedza i przygotowanie. Kreując każdy projekt, oprócz wymogów Klientów, bierzemy pod uwagę wiele innych czynników, które mają zasadniczy wpływ na to czy ogród będzie należycie i zdrowo się rozwijał oraz cieszył swoim wyglądem.

Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje szereg czynności, począwszy od rzeczy zasadniczej czyli projektu. W teamie pracowników znajdują się wykwalifikowani projektanci architektury krajobrazu, którzy posiadają wiedzę z różnych dziedzin, umiejętności i doświadczenie. Wszystko to przekłada się na znakomity efekt końcowy. Oczywistym jest, że wszystko konsultujemy z naszymi Klientami, którzy mają głos decydujący. To Klienci przedstawiają swoje oczekiwania i wizje, a my wykorzystując nasze talenty i praktykę tworzymy optymalny projekt uwzględniający zarówno sugestie Zleceniodawców, ale także usytuowanie terenu, rodzaj gleby czy naturalne oświetlenie. Bardzo istotne jest wzięcie pod uwagę gatunków roślin, jak z biegiem czasu będą się rozrastać. Jednakże planowanie ogrodu, to nie tylko dobór odpowiednich roślinek, to zagospodarowanie całego obszaru. Trzeba uwzględnić wszystkie elementy:

  • nawierzchnie
  • oświetlenie
  • instalacje
  • oczka wodne
  • elementy architektury

Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zadania. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym i profesjonalnymi narzędziami, dlatego jesteśmy w stanie sprostać najbardziej zaawansowanym zleceniom.

Ogrody 1
Ogrody 2
Ogrody 3
Ogrody 4

Ogrody rezydencjonalne to zadanie dla nas!

Dzięki dobremu przygotowaniu i aktualnej pozycji możemy z powodzeniem realizować duże inwestycje. Od początku działalności dbaliśmy o systematyczny rozwój firmy, rozbudowując zaplecze sprzętowe i biorąc udział w szkoleniach. Przyjmujemy zlecenia na projektowanie i zagospodarowanie dużych przestrzeni, np. ogrodów rezydencjonalnych. Nasi architekci odznaczają się inteligencja wizualno-przestrzenną, którą z powodzeniem wykorzystują podczas pracy, a dyplomowani ogrodnicy zadbają o dobór odpowiednich roślin. Załoga firmy to także specjaliści z innych dziedzin, dzięki czemu możemy bez problemu realizować zadania różnego typu, jak np. przygotowanie terenu, kładzenie systemów nawadniających, instalacji i nawierzchni.

Usługi ogrodnicze świadczymy na terenie Szczecina i okolic.Naszą ofertę kierujemy do wszystkich poszukujących profesjonalnej ekipy do zaplanowania i stworzenia ogrodu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu udziałowi zarówno małe ogródki przydomowe, jak i te na dużych posiadłościach zyskująoryginalnyi czarowny klimat.