!-- Google Tag Manager --> Systemy automatycznego nawadniania Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Systemy automatycznego nawadniania

Systemy automatycznego nawadniania

System automatycznego nawadniania - opłacalna inwestycja

Jeżeli Państwa marzeniem jest posiadania trawnika, który zawsze wygląda doskonale, to najlepszym rozwiązaniem jest instalacja systemu automatycznego nawadniania. Dzięki zastosowaniu urządzenia proponowanego przez naszą firmę, Państwa rachunki za wodę zostaną ograniczone do minimum. To także duża oszczędność czasu, który można spożytkować bardziej atrakcyjnie. System, który oferuje nasza firma można w dowolny sposób konfigurować, ustawiając np. funkcję podlewania w nocy. Problem z regularnym „ręcznym” podlewaniem sam się rozwiąże.

Przyszłościowe rozwiązanie już dziś jest na wyciągnięcie ręki, warto z tego skorzystać. Systemy automatycznego nawadniania można podzielić na dwa rodzaje ze względu rozmiaru powierzchni, która ma zostać podlana:

  • zraszacze wynurzane - dzielą się statyczne, turbinowe i oscylacyjne. Służą do podlewania trawników.
  • mikronawadnianie to zestaw urządzeń, do których zaliczamy taśmy kroplujące oraz emitery, kroplowniki oraz zraszacze w formie miniaturowej, które służą do skutecznego nawadniania powierzchni.

Nawadnianie 1
Nawadnianie 2
Nawadnianie 3
Nawadnianie 4

Gwarantujemy, że nasze urządzenia są najwyższej jakości

Tylko odpowiednio dobrany sprzęt nawadniający pozwala bezobsługowo działać przez wiele długich lat zapewniając świeżość i nienaganny wygląd trawnikom i roślinom w Państwa ogrodzie. Systemy automatycznego nawadniania to precyzyjny sprzęt, który pozwala:

  • dostosować ilość dostarczanej wody do potrzeb różnych roślin
  • indywidualnie zaprogramować czas i częstotliwość nawadniania
  • dokładnie podlewać nawet najmniejsze zakamarki w Państwa ogrodzie
  • nawadnianie pozostanie niemalże niewidoczne dla oka. Sprzęt zostanie odpowiednio ukryty.

Wygodne i funkcjonalne nawadnianie

Firma Iwańczyk poleca profesjonalną instalację systemów nawadniania. Realizujemy projekty przygotowując zaawansowaną dokumentację techniczną. W razie zaistnienia problemów gwarantujemy pomoc serwisu. Oferujemy najlepszej jakości podzespoły i części. Istniejemy na rynku od 2000 roku, posiadamy więc wieloletnie doświadczenie, które odzwierciedla się w poziomie naszych usług. Nie zamykamy się na nowości, wciąż poszerzając naszą wiedzę i ofertę. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Z największą przyjemnością wyjaśnimy wszystkie nurtujące Państwa kwestie, dotyczące naszej działalności, zasad współpracy czy wyliczania kosztów.