!-- Google Tag Manager --> Nasadzenia roślin Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

USŁUGI OGRODNICZE W SZCZECINIE

Projektowanie i aranżacja ogrodów, zakładanie trawników, budowa schodów i nawierzchni oraz szereg innych usług.

  • Start
  • Ogrody
  • Nasadzenia roślin

Nasadzenia roślin

Nasadzanie drzew i krzewów z zasadami sztuki ogrodniczej

Firma Iwańczyk - Usługi Ogrodnicze ma w swojej ofercie nasadzanie krzewów i drzew. Rzecz wydawałoby się prosta i nie skomplikowana, ale trzeba wiedzieć, że aby dobrze się przyjęły i prawidłowo rosły, należy to zrobić umiejętnie. Istotna jest znajomość roślin, przewidywanie rozmiaru dorosłych drzew, aby wiedzieć jaki obszar z biegiem czasu mogą obejmować. Wiedza ta jest niezbędna do tego, aby zachować optymalne odstępy między nimi i ewentualnymi zabudowaniami lub innymi obiektami. Zachowanie odpowiedniej wolnej przestrzeni wpływa na lepszy rozwój, ułatwia przyszłą pielęgnację i eliminuje późniejsze problemy. Istotny jest też dobór gatunków sprawdzających się przy warunkach panujących na danym terenie.

Nasadzenia realizujemy profesjonalne zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej, z dbałością o zabezpieczenie roślin. Naszą firmę tworzą osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, można mieć więc pewność, że zlecenie będzie od początku do końca przeprowadzone jak należy. W przypadku wątpliwości, możemy Państwu doradzić i podpowiedzieć jakie gatunki drzew i krzewów wybrać pod kątem pełnienia różnych funkcji. Zajmujemy się nasadzaniem:

  • drzew i krzewów iglastych
  • drzew i krzewów liściastych
  • drzew alejowych
  • drzew i krzewów owocowych
  • krzewów żywopłotowych

Ogrody 1
Ogrody 2
Ogrody 3
Ogrody 4

Sadzenie drzew i krzewów w Szczecinie

Nasza oferta sadzenia drzew i krzewów skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, zarówno osób prywatnych jak i firm czy instytucji publicznych, które chcą efektywnie zagospodarować przestrzeń za którą odpowiadają. Możemy dla Państwa przygotować nowatorski projekt i zaaranżować dowolny teren z uwzględnieniem norm i przepisów oraz zasad bezpieczeństwa. Dzięki zawodowemu przygotowaniu pod względem kwalifikacji, posiadanego zaplecza oraz praktyki możemy się podjąć przedsięwzięć na dużą skalę.

Nasze usługi ogrodnicze wykonujemy w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Aby w maksymalnym stopniu odpowiedzieć na oczekiwania Klientów, zawsze dokonujemy szczegółowych ustaleń dotyczących przebiegu prac i warunków współpracy. Gruntownie analizujemy zakres działań oraz dopasowujemy konkretne rozwiązania do indywidualnych potrzeb Zleceniodawców.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do wykonywania usług ogrodniczych i prac ziemnych oraz zapewniamy terminowe wykonawstwo usług.